Thursday, June 17, 2021
  • Date : Mon May 20, 2019
  • news code : 2166
همزمان با هفته شوراها
كلنگ احداث یك مجموعه ورزشی خیّرساز در نیشابور به زمین زده شد
همزمان با آخرین روز از هفته شوراها، کلنگ احداث مجموعه ورزشی خیّر نیک‌اندیش دکتر مشایخان در منطقه 22 بهمن شرقی به زمین زده شد.
همزمان با هفته شوراها
کلنگ احداث یک مجموعه ورزشی خیّرساز در نیشابور به زمین زده شد

همزمان با آخرین روز از هفته شوراها، کلنگ احداث مجموعه ورزشی خیّر نیک‌اندیش دکتر مشایخان در منطقه 22 بهمن شرقی به زمین زده شد.
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر نیشابور در این مراسم گفت: با توجه به سیاست‌های شورای پنجم در راستای بهره‌گیری از ظرفیت خیّران در توسعه زیرساخت‌های شهری، آقای دکتر مشایخان از خیّران نیک‌اندیش نیشابوری مقیم خارج از کشور، در کمیسیون ورزش و جوانان شورا حضور یافته و آمادگی خود را برای احداث یک مجموعه ورزشی در نیشابور اعلام کردند.
علی‌اکبر شکیبا با اشاره به اینکه شرط اصلی دکتر مشایخان برای انجام این اقدام نیک‌اندیشانه بهره‌مندی رایگان شهروندان از این مجموعه ورزشی است، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری نیشابور نیز در پاسخ به این رفتار نیک‌اندیشانه، ضمن تغییر کاربری زمین و صدور رایگان پروانه ساخت، زمینی به مساحت 4300 مترمربع را در منطقه 22 بهمن شرقی برای اجرای این پروژه در اختیار این خیّر محترم قرار دادند.
وی با بیان اینکه هزینه احداث این مجموعه ورزشی که شامل یک سالن ورزشی سرپوشیده، دو زمین روباز و تعدادی مکان اقامتی خواهد بود، حدود 30 میلیارد ریال می‌باشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم این مجموعه ورزشی که نخستین مجتمع ورزشی خیّرساز نیشابور در این مقیاس است، در کمتر از دو سال آینده به بهره برداری برسد.
Average :  0 |  Submitted :  0

Tags

    5.7.9.0
    V5.7.9.0