چهارشنبه, 1 ارديبهشت 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ 
  • کد خبر : ۲۱۴۵
با همکاری آستان قدس رضوی احداث می شود:
مجتمع چندمنظوره فرهنگی-رفاهی در نیشابور
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: در راستای سیاست های شورای پنجم برای بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران در توسعه شهر، با همکاری آستان قدس رضوی مجتمع چند منظوره فرهنگی_رفاهی در نیشابور احداث خواهد شد
با همکاری آستان قدس رضوی احداث می شود:
مجتمع چندمنظوره فرهنگی-رفاهی در نیشابور

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر نیشابور گفت: در راستای سیاست های شورای پنجم برای بهره گیری از ظرفیت سرمایه گذاران در توسعه شهر، با همکاری آستان قدس رضوی مجتمع چند منظوره فرهنگی_رفاهی در نیشابور احداث خواهد شد.

هادی ترقی ضمن اعلام مطلب فوق گفت: به همین منظور از ماه ها پیش گفتگوهایی مابین شورای اسلامی شهر، شهرداری و آستان قدس رضوی برای احداث این مجتمع در جریان بود.

وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و شرایط فرهنگی و تاریخی شهر نیشابور گفت: با عنایت به خیل عظیم زائران امام رضا (ع) و گردشگرانی که قصد بازدید از شهر نیشابور را دارند، جمع بندی نهایی آن شد تا این مجتمع چند منظوره با کاربری های فرهنگی، اقامتی، رفاهی، ورزشی، تجاری و درمانی در زمینی به مساحت 3/2 هکتار در حاشیه بلوار هفتادوشش متری احداث شود.

ترقی با اشاره به اینکه مراحل اجرایی احداث این مجتمع به زودی شروع می شود، خاطرنشان ساخت: طبق توافقی که صورت گرفته است در فاز اول پروژه، مراحل ساخت این مجتمع در یک هکتار از زمین مورد نظر آغاز خواهد شد.
امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0