پنج‌شنبه, 27 خرداد 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ 
  • کد خبر : ۲۱۵۳
رئیس شورای اسلامی شهر:
احداث پارك «سلامت سالمندی» منجر به تكریم سالمندان و افزایش نشاط اجتماعی می‌شود
آئین رونمایی از ماکت پارک سلامت سالمندی و نشست هم‌اندیشی برای احداث این پروژه عمرانی، با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان شهرستان در شورای اسلامی شهر برگزار شد
🔻رئیس شورای اسلامی شهر:
🔹احداث پارک «سلامت سالمندی» منجر به تکریم سالمندان و افزایش نشاط اجتماعی می‌شود

آئین رونمایی از ماکت پارک سلامت سالمندی و نشست هم‌اندیشی برای احداث این پروژه عمرانی، با حضور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و جمعی از مسئولان شهرستان در شورای اسلامی شهر برگزار شد.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخشی از این مراسم ضمن اشاره به جایگاه تاریخی نیشابور گفت: عظمت نیشابور ایجاب می‌کند تا جایگاه امروز آن بسیار بیشتر از آنچه هست باشد که طبیعتاً این کار با مشارکت تمام مسئولان شهرستان و خیّران میسر خواهد شد.

دکتر رضا ملک‌زاده افزود: پتانسیل‌های موجود در نیشابور بسیار مطلوب و مناسب است، لذا امیدواریم این ظرفیت‌ها منجر به توسعه رشته‌های پزشکی در مقاطع مختلف تحصیلی شود.

رئیس شورای اسلامی شهر نیشابور در بخشی از این مراسم گفت: سالمندان که بخش قابل‌توجهی از جمعیت شهری نیشابوری را شامل می‌شوند به‌واسطه شرایط سنی و جایگاهی که دارند، حتماً با مسائل خاص خود روبرو هستند. پس تردیدی نیست که کارگزاران نظام اسلامی نیز مسئولیت دارند تا به‌اندازه وسعشان درصدد رفع این دغدغه مندی ها برآیند.

سیدهادی درّودی افزود: ایده احداث پارک سلامت سالمندی که به اهتمام شورای اسلامی شهر، شهرداری و دانشکده علوم پزشکی شکل‌گرفته است، یقیناً منجر به تکریم سالمندان و افزایش نشاط اجتماعی می‌شود.

 وی اظهار داشت: امیدواریم حرکتی که امروز با یک اتحاد مثال‌زدنی میان دستگاه‌های اجرایی و خیّران شهرستان آغاز گردیده است، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به جد پیگیری شود تا ضمن تخصیص اعتبارات لازم برای اجرای این پروژه، سازوکار لازم برای سرعت بخشی در فرایند اجرای آن فراهم شود.

درّودی خاطرنشان ساخت: به‌طور حتم شورای اسلامی شهر و شهرداری نیز در این راستا نهایت تعامل و همکاری لازم را خواهند داشت.

گفتنی است پارک سلامت سالمندی در زمینی به مساحت 2400 مترمربع در نیشابور احداث می شود.
امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0