سه‌شنبه, 28 دی 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
  • کد خبر : ۲۱۶۴
انتقاد رئیس كمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر از نقش دستگاه‌های متولی در برگزاری رو ملی عطار
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گفت: شاهد آن هستیم که هرسال نقش دستگاه‌های متولی، در برگزاری روزهای ملی کم‌رنگ‌تر می‌شود
انتقاد رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر از نقش دستگاه‌های متولی در برگزاری رو ملی عطار

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر گفت: شاهد آن هستیم که هرسال نقش دستگاه‌های متولی، در برگزاری روزهای ملی کم‌رنگ‌تر می‌شود.

مجتبی باری ضمن اعلام مطلب فوق در نطق پیش از دستور در صحن علنی شورای اسلامی شهر افزود: حتماً اختصاص دو روز ملی به نیشابور با هدف نگاه ویژه به مسائل فرهنگی این شهر بوده است و این طلب می‌کند که میهمانان کشوری در آیین گرامیداشت این روزها حضور پیدا کنند، اعتبارات فرهنگی هر سال افزایش پیدا کرده و چند متر به فضای فرهنگی نیشابور افزوده شود، اما به نظر می‌رسد متأسفانه در سطح استان و سطح ملی نگاهی نسبت به مسائل فرهنگی نیشابور وجود ندارد.

وی با بیان اینکه من از رئیس محترم شورای اسلامی شهر می‌خواهم تا کوتاهی دستگاه‌های مسئول را پیگیری کنند، یادآور شد: از مردم به واسطه حضورشان در برنامه‌های روز ملی عطار و از  همه دست‌اندرکاران برگزاری برنامه‌های این روز تشکر می‌کنم و از همه دعوت می‌کنم تا برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای باشد که برنامه‌های روز ملی خیام در شأن نام نیشابور برگزار شود.

عضو شورای اسلامی شهر نیشابور در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تبریک هفته جوان گفت: به طور حتم اعتماد به اراده و قدرت جوانان، باید از بیان به عمل تبدیل شود تا شاهد حضور جوانان در تمام عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی باشیم.

باری در ادامه همچنین ضمن انتقاد از عدم شروع عملیات احداث خانه فرهنگ در نیشابور، خواستار توجه ویژه شورای اسلامی شهر و شهرداری به مناطق کم برخوردار به ویژه در حوزه آسفالت معابر شد.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0