پنج‌شنبه, 27 خرداد 1400
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ 
  • کد خبر : ۲۱۶۵
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر:
دست از شعار برداریم و عملاً به جوانان میدان دهیم
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر گفت: در دوران دفاع مقدس جوانان و نوجوانان نشان دادند که حاضرند به خاطر اهداف متعادلی جمهوری اسلامی، خودشان را در مقابل گلوله قرار داده و کشور را از گزند بسیاری از مسائل حفظ کنند
رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر:
🔹دست از شعار برداریم و عملاً به جوانان میدان دهیم

رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر گفت: در دوران دفاع مقدس جوانان و نوجوانان نشان دادند که حاضرند به خاطر اهداف متعادلی جمهوری اسلامی، خودشان را در مقابل گلوله قرار داده و کشور را از گزند بسیاری از مسائل حفظ کنند.

علی‌اکبر شکیبا همزمان با روز جوان در نطق پیش از دستور در صحن علنی شورای اسلامی شهر ضمن اعلام مطلب فوق، افزود: چرا اکنون نباید به جوانان اعتماد کنیم؟ در حالی که تجربه نشان داده هر زمان ما عرصه را برایشان فراهم کردیم، آنها موفقیت‌های بزرگی را برای کشور و شهرمان به ارمغان آوردند.

وی با بیان اینکه امروز و در شرایط فعلی کشور نیاز است تا دست از شعار برداریم و به جوانان میدان دهیم، تصریح کرد: توصیه من به مسئولان نیشابوری این است که جوانان را باور کنند و بسیاری از کارها در حوزه‌های برنامه‌ریزی و مدیریتی را به آنها واگذار کنند، زیرا در این حالت به طور حتم نتایج خیلی خوبی عاید کشور و شهرمان خواهد شد.

شکیبا در بخش دیگری از سخنان خود ضمن قدردانی از فعالیت‌های صورت گرفته توسط پارلمان مشورتی جوانان در سال گذشته، خاطرنشان ساخت: از همین‌جا اعلام می‌کنم که ما دست جوانان را به گرمی می‌فشاریم و آمادگی داریم تا با همراهی آنان و بهره‌گیری از ایده‌هایشان در کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر، در مسیر اداره شهر قدم برداریم.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0