چهارشنبه, 7 آبان 1399
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ 
  • کد خبر : ۲۲۲۸
مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی
مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، فرماندار و جمعی از آتش‌نشانان در سالن شهید آوینی شهرداری برگزار شد. در این مراسم ضمن تقدیر از آتش‌نشانان برتر، درجه تعدادی از آتش‌نشانان به آنان اعطا شد. رئیس اسلامی شهر در بخشی از این مراسم بر ضرورت انجام بازدیدهای دوره ای به منظور رعایت استاندارهای لازم در مجموعه های تجاری برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه تاکید کرد. مهندس زرندی، رئیس شورای اسلامی شهر و علی اکبر شکیبا نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری همچنین بر حمایت شورا از تصویب لوایح مرتبط با ارتقای خدمات آتش نشانی در نیشابور تاکید کردند.

مراسم گرامیداشت روز آتش‌نشانی و ایمنی با حضور اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار، فرماندار و جمعی از آتش‌نشانان در سالن شهید آوینی شهرداری برگزار شد.
در این مراسم ضمن تقدیر از آتش‌نشانان برتر، درجه تعدادی از آتش‌نشانان به آنان اعطا شد.
رئیس اسلامی شهر در بخشی از این مراسم بر ضرورت انجام بازدیدهای دوره ای به منظور رعایت استاندارهای لازم در مجموعه های تجاری برای پیشگیری از حوادث غیرمترقبه تاکید کرد.
مهندس زرندی، رئیس شورای اسلامی شهر و علی اکبر شکیبا نایب رئیس کمیسیون خدمات شهری همچنین بر حمایت شورا از تصویب لوایح مرتبط با ارتقای خدمات آتش نشانی در نیشابور تاکید کردند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.9.0
    V5.7.9.0